استاندار تهران:
سکونت ۴.۵ میلیون نفر در بافتهای فرسوده استان تهران
وجود ۱۴ هزار و ۵۰۰ هکتار بافت فرسوده در تهران
۳۳ درصد از بافت فرسوده تهران در منطقه ۱۷ قرار دارد.

استاندار تهران: سکونت ۴.۵ میلیون نفر در بافتهای فرسوده استان تهرانربیعی:برای ۹ میلیون دهه شصتی باید کار ایجاد کنیم

وزیر کار: ۹ میلیون دهه شصتی داریم که باید در دهه هشتاد سرکار می‌رفتند که نتوانستند لذا باید برای آنها کار ایجار کنیم/ایسنا

[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_445411461_120358.jpg[/photo]سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از پایان لکه‌گیری در ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو در خیابان ولیعصر خبر داد.

[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_438912452_244925.jpg[/photo]بهرام توکلی کارگردان “تنگه ابوقریب”: در ایران سینمای مستقل وجود ندارد/ فیلم

[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_438918924_243102.jpg[/photo]آقای رشیدپور، شما بالاخره مجری هفت صبحی یا «هفت» شب؟

اين كه آقای رشيدپور طی مدت كوتاهی سيمای ملي را قبضه كرده، احتمالا عوامل آشكار و نهان بسياری دخيل بوده است. يكی از اين عوامل سلبريتی‌زدگی جامعه و به تبع آن صدا و سيما است. برای هر عقل سليمی اين سوال پيش خواهد آمد كه آقای رشيدپور، شما بالاخره مجری هفت صبحی يا «هفت» شب؟

بالاخره در اين كه صبح اول وقت اتو كشيده و مرتب آدم‌های جورواجور، اصلی و بعضا تقلبی بياوری مهارت داری يا اين كه شب سينماگران را جمع كنی و به بحث بنشينی؟ خيلي استعداد می‌خواهد يكی هم صبح اول وقت با صدايی رسا و ماهرانه نوشيدني‌های گرم تبليغ و با مهمان‌هايش (كه از مهران غفوريان را شامل می‌شود تا پسربچه‌ای كه به دروغ ادعای نابغه بودن دارد)، چاق سلامتی دم صبح كند، از سوی ديگر هم آخر شب‌ها در كسوت كارشناس سينما ميز نقد برگزار كند و حضوری فعالانه هم در اين مثلا ميز تخصصی داشته باشد.

اين‌ها را در كنار مصاحبه كردن با رييس‌جمهور كشور هم بگذاريد. كاری كه در همه جای دنيا و در همه شبكه‌های تلويزيونی توسط افرادی خبره و با پيشينه خاص انجام می‌شود. در واقع چنين به نظر می‌رسد كه جناب رشيدپور عزيزكرده، به تنهايی جور كارشناس سينما، خبرنگار خبره و كاركشته سياسی و مجری را يک تنه می‌كشد.

متوسط و خنثی بودن رشيدپور در همه اين جايگاه‌ها نشان می‌دهد كه كارشناس سينما يا مصاحبه‌گر رييس‌جمهور شدن او به واسطه استعداد و حوزه وسيع مطالعات و اشرافش بر اين مسائل نبوده است. از قضا ريشه‌های اقبال رشيدپور در گفت‌وگو كردن با رييس‌جمهور را بايد مصاحبه‌های نه چندان دورش با جماعتي سلبريتی كه سبلريتی‌ترين‌شان سحر قريشی بود، جست.

بي‌سوادی شگفت‌انگيز آن سلبريتي‌ در كنار شهرت فراوانش باعث شد كه گفت‌وگوی او و رشيدپور به يكي از پربيننده‌ترين گفت‌وگوهای ايران تبديل شود؛ تا جايی كه سوژه طنزسازان و انيميشن‌سازان هم قرار گرفت. گفت‌وگوهای در اين سبک رشيدپور با سلبريتی‌ها، كه گرته‌برداری از مشابه‌های خارجي بود، توانست دوباره شهرت را به او برگرداند و خودش هم به قافله سلبريتی‌ها كه ديگر به يمن شبكه‌های اجتماعي حسابی بازارشان گرم شده، بپيوندد.

رفتار رشيدپور به عنوان يک مجری كه اساسا دوست دارد ديده شود و بايد هم تلاش كند برای هرچه بيشتر ديده شدن، قابل درک است. نامأنوس و عجيب آن است كه نظام و ساختار صدا و سيما به فردی فارغ از تخصصش چنين ميدان می‌دهد/روزنامه اعتماد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار