۹ ماه قبل آمدنیوز مزدور گفت برای صلح و آرامش و رونق اقتصادی با صندوق ها قهر نکنید و به روحانی رای دهید..
️ اما اکنون دعوت به شورش میکند..
فتنه برنامه ریزی شده

9 ماه قبل آمدنیوز مزدور گفت برای صلح و آرامش و رونق اقتصادی با صندوق ۹ماه پیش نارسانه آمدنیوز با انواع روش های تبلیغی و تخریب رقبا سبب رای آوردن دولت بنفش آقای روحانی شد…
️ اما اکنون پس از ۹ ماه؛ مردم را به شورش دعوت میکند… فتنه برنامه ریزی شده

[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_438912587_243002.jpg[/photo] نارسانه مزدور آمدنیوز از اینکه کانال های انقلابی به اعضایشان پیشنهاد عضو شدن در کانال رهبر عزیزمان را می دهند، شدیدا نگران هستند..
به کوری چشم دشمنان رهبر عضو کانال آقا شوید…
ir[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_445306294_119699.jpg[/photo] آمدنیوز ابله… برق یک کلمه عربیه… چندبار هم در قرآن (سوره بقره آیه ۱۹ و ۲۰ و رعد آیه ۱۲) اومده…و با برق خونتون فرق میکنه!
احمق نیوز

[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_445320934_119126.jpg[/photo] دروغ شاخ‌دار جدید آمدنیوز

️ کانال معاند آمدنیوز که بر پایه‌ی اخبار کذب و شایعه استوار است، همیشه با ادعاهای وارونه و عجیب درباره‌ی مسائل کشور، قصد ارائه‌ی تصویری نادرست و سیاه از شرایط کشور دارد تا مردم را از نظام جمهوری اسلامی ناامید کند.

️ آمدنیوز در جدیدترین دروغ خود، موضوع آتش‌سوزی ساختمان وزارت نیرو در نزدیکی میدان ولیعصر را دستمایه‌ی شایعه‌پراکنی خود قرار داد. این کانال معاند ادعا کرده است که اعضای گروه تخریب‌گر ری‌استارتی‌ها موفق شدند به محوطه‌ی صداوسیما وارد شوند و با استفاده از ترقه‌های مخصوص چهارشنبه سوری اقدام به ایجاد انفجار کردند و باعث وحشت سخنگوی آتش نشانی و مجری تلویزیون شدند.

غروب روز گذشته شبکه‌ی خبر، مصاحبه‌ی خبرنگار خود با جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی را به طور زنده از محل حادثه پخش کرد. در حین انجام این مصاحبه، دو صدای انفجار شنیده شد که موجب ترس خبرنگار و جلال ملکی شد. این مصاحبه مربوط به محل حادثه یعنی میدان ولیعصر بود و هیچ ارتباطی با محل سازمان صداوسیما نداشت.

همزمان با این مصاحبه، مردم در میدان ولیعصر در حال برگزاری جشنی به مناسبت دهه‌ی فجر بودند و در این مراسم، نورافشانی هم صورت گرفت که صداهای انفجار در مصاحبه مربوط به نورافشانی بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار